Jesteś tutaj: Zakładki w stopce Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin zakupów w Firmie: F.H.U "Paweł Małota" sprzedajaca laptopy poleasingowe również w sprzedaży stacjonarnej w swojej siedzibie na ul. Prądnickiej 70 w Krakowie tel. 507584562.

  1. Wysyłka zakupionych towarów jest realizowana zazwyczaj w ciągu 24 godzin. od  otrzymanej informacji o wpłącie z serwisu Przelewy24 lub wpłynięciu przelewu na konto. Uwaga: dowodem wpłaty poprzez przelew bezpośredni jest tylko zaksięgowanie go na koncie firmowym. 
    Spodziewany termin wysyłki to zwykle 24 godziny, jeśli wypada to w dzień roboczy i w godzinach pracy firmy kurierskiej. Jeżeli będzie jakieś opóźnienie w wysyłce, to nastąpi powiadomienie e- mailem o spodziewanym terminie wysłania.
  2. Laptopy poleasingowe objęte są gwarancją 6- miesięczna od daty zakupu. Warunkiem uwzględnienia reklamacji w ramach gwarancji jest dostarczenie na koszt kupującego sprzetu objętego gwarancją wraz z dowodem zakupu. Sprzęt w przypadku wysłania zaadresować trzeba: Firma: "Paweł Małota" ul. Prądnicka 70 Kraków 31-202, lokal użytkowy prawy.
  3. Klient ma prawo zwrotu zakupionego przez inernet towaru do 14 dni bez podania przyczyny na własny koszt. Zwrócony towar musi być w stanie nie gorszym niż bezpośrednio po zakupie przeza klienta oraz w oryginalnym opakowaniu. W przypadku stwierdzenia pogorszenia stanu sprzętu z winy klienta lub braku opakowania stosownego do danego sprzętu zwrot towaru może nie zostać uznany przez sprzedającego.

INFO OD SPRZEDAJĄCEGO

DOSTAWA

Przesyłki wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty tego samego dnia.

PŁATNOŚCI

  • Przelew bankowy
  • PayPal
  • PayU

KONTAKT

F.H.U Paweł Małota
Prądnicka 70, Kraków 31-202

Tel:507-584-562
E-mail: pmalota1@gmail.com

GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt 11:30 - 19:00
Sobota 11:30 - 14:00

Google maps